Konkursy na stanowiska doktoranta-stypendysty oraz studenta-stypendysty w projekcie badawczym „Logiki sytuacji” finansowanym przez NCN

Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na stanowiska doktoranta-stypendysty oraz studenta-stypendysty  w projekcie badawczym „Logiki sytuacji” finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki.

Stypendyści prowadzić będą badania pod opieką dr hab. Joanny Golińskiej-Pilarek (Instytut Filozofii, Uniwersytet Warszawski, www.joannagolinska.com) w ramach projektu „Logiki sytuacji” finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki (OPUS 13).

Stanowisko: doktorant-stypendysta:

W pierwszym etapie zapewnia się stypendium w wysokości 3500 PLN netto miesięcznie na okres 12 miesięcy oraz gwarantuje możliwość przedłużenia stypendium na kolejne 22 miesiące (w sumie 34 miesiące), pod warunkiem pozytywnej oceny pracy stypendysty w projekcie w trakcie pierwszego roku.

Stanowisko student-stypendysta:

Stypendium w wysokości 1000 PLN netto miesięcznie przyznane będzie na okres 18 miesięcy.

Szczegółowe informacje o konkursach znajdują się w załączniku oraz na stronie internetowej Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego:

http://wfis.uw.edu.pl/wp-content/uploads/PhDpositionPolish.pdf

http://wfis.uw.edu.pl/wp-content/uploads/StudentPositionPolish.pdf