Zapisy na semestr zimowy trzeciego roku

Zapisy są rzeczą skomplikowaną (oczywiście). Robimy tak:

10.06 – zaczyna się rejestracja, wszyscy zapisują się na:

 

a) seminarium licencjackie prowadzone przez czworo wybitnych z IF (3501-SL-KOG-SL, jeśli byłyby problemy, proszę pisać do mnie)
b) zajęcia z etyki do jednej z dwóch grup (jeśli nie będzie ich w USOS jutro odpowiednio, proszę się nie martwić, tylko do mnie pisać)
c) praktyki licencjackie (3501-KOG-PL)
d) projekt badawczy (3501-KOG-GPP)

Przedmioty Modułu Specjalizacyjnego 2

To będzie zabawa. Niżej jest lista, proszę się jej przyjrzeć, pogrzebać w USOS i zobaczyć, jakie przedmioty by Państwu pasowały. A następnie zgłosić to mailowo do mnie (kognitywistyka@uw.edu.pl), będę w przyszłym tygodniu starała się Państwu miejsce zapewnić na tych zajęciach. Proszę poczytać sobie sylabusy, wymagania, efekty itd. I wybrać tak, żeby Państwo w roku zrobili 25 punktów ECTS.

Tak więc muszą Państwo poszperać w USOS, poczytać, a następnie napisać do mnie listę życzeń (każdy student trzeciego roku ma to zrobić, również trzecioroczny MISH, proszę pisać na adres: kognitywistyka@uw.edu.pl, a ja następnie będę załatwiać miejsca. Nie mogę wszystkiego obiecać, ale potrzebuję trochę wiedzieć, by zacząć. Jak opanujemy pierwsze życzenia, powpisuję w USOS, to ewentualnie będą Państwo mogli jeszcze pozmieniać później wybory)

lista proponowanych przedmiotów Modułu Specjalizacyjnego II