Zaawansowane przeszukiwanie tekstów i korpusów w praktycznej pracy językoznawcy

Jeśli ktoś z Państwa interesowałby się uczestnictwem w zajęciach „Zaawansowane przeszukiwanie tekstów i korpusów w praktycznej pracy językoznawcy” (3322-ZPTK-OG) jako zajęciach Modułu Specjalizacyjnego 2, proszę zapisać się na nie jako na OGUN, a ja później przepiszę jako MS2 (z prośbą, by Państwo tylko przy rozliczaniu przedmiotu napisali podanie, jeśli nie będzie miał to być OGUN (ale zajęcia można też oczywiście robić jako zajęcia ogunowe)). Gdyby mieli Państwo problem z żetonami, proszę pisać na adres kognitywistyka@uw.edu.pl.

Czytaj więcej

Zajęcia modułu I i II

1. Można wybrać na drugim roku więcej niż dwoje różnych zajęć z Modułu specjalizacyjnego I, należy jednak po etap podpiąć dwa wybrane, a ten trzeci (lub trzeci i czwarty) podpiąć w przyszłym roku jako zajęcia Modułu specjalizacyjnego II.

2. Jeśli się jest na trzecim roku, można wybrać zajęcia Modułu specjalizacyjnego I, w których się nie realizowało jeszcze, i uznać je za zajęcia Modułu specjalizacyjnego II.

3. Osoby z drugiego roku, gdy rejestracja będzie dostępna, mogą się rejestrować na zajęcia Modułu specjalizacyjnego II, proszę tylko przeczytać dokładnie sylabusy i wymagania, czy mają Państwo odpowiednią już wiedzę i umiejętności, by z tych zajęć korzystać.

Czytaj więcej