Zaproszenie na II edycję Ogólnopolskiej Konferencji Ogólnokognitywistycznej „Heksagon”

Ciekawi Cię ludzkie poznanie i zastanawiasz się nad granicami umysłu ? Skupiasz się na badaniach językowych lub nęcą cię procesy uwagowe? A może bliższa jest ci sztuczna inteligencja i przetwarzanie danych? Weź udział w II Ogólnopolskiej Konferencji Ogólnokognitywistycznej „Heksagon” organizowanej przez Koło Kognitywistyki UMCS!

II OKO „Heksagon” odbędzie się 25-27 września 2021. Tegoroczna edycja jest organizowana w formie hybrydowej. Stacjonarnie odbędzie się ona w auli Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, natomiast online będzie można w niej uczestniczyć na platformie Mozilla Hubs. Inicjatywie patronuje czasopismo Avant promujące interdyscyplinarne podejście naukowe.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych dziedzinami kognitywistycznego heksagonu (neuronauki, językoznawstwo, psychologia, antropologia, sztuczna inteligencja, filozofia). Zapraszamy zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z naukowym światem, jak i doświadczonych badaczy.

Możliwe jest zarówno uczestnictwo czynne (wygłoszenie referatu, zaprezentowanie posteru – także w formie nagranego filmiku), jak i uczestnictwo bierne (wysłuchanie innych, możliwość uczestnictwa w dyskusji). Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną liczba uczestników jest ograniczona, obowiązują zapisy przez formularz:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfMXFunQXgd3dxSQTdtO812LdKH4w3CGrGmlAopM6ZaQ98ctQ/viewform
Termin zgłoszeń upływa 15 września (do końca dnia). O wynikach kwalifikacji poinformujemy mailowo 20 września 2021r.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://bacon.umcs.lublin.pl/~kognitywistyka/heksagon-2021/ oraz wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1027294504745128.

W razie wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu poprzez email: heksagon.kn@gmail.com lub w wiadomości prywatnej na Faceeboku: https://www.facebook.com/KoloKognitywistykiUMCS/